KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15275126
nr 1527 5126
Ulf Granlund
(1947-1987), Sverige
"Proffs Special", Björn Borg. Signerad, blandteknik, daterad -74- mm: 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 68x53 cm
Ulf Granlund, svensk bildkonstnär född 1947, död 1987.
måndag 13 mars 2023
kl 19:37:24