KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15275126

nr 1527 5126

Ulf Granlund

(1947-1987), Sverige

"Proffs Special", Björn Borg. Signerad, blandteknik, daterad -74- mm: 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 68x53 cm

Ulf Granlund, svensk bildkonstnär född 1947, död 1987.

måndag 13 mars 2023
kl 19:37:24

Ulf Granlund

Läs mer om Ulf Granlund